Amasya Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. Amasya Üniversitesi ilan kapsamında avukat alımı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Amasya Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2018

Üniversitemiz Rektörlüğü Hukuk Müşavirliğinde görev yapmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 74. maddesi gereğince, Kamu Kurumlarından naklen atama ile “AVUKAT11 alımı yapılacaktır.Başvuruların ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde aşağıda belirtilen adrese şahsen veya posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Postada geciken evraklar işleme alınmayacaktır.

KADRO UNVANIKADRO DERECESİKADRO ADEDİ
AVUKAT61

Başvuru Adresi: Amasya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Akbilek Mah. Hakimiyet Cad. No:4/3 Merkez/AMASYA

Son Başvuru Tarihi: 20/09/2018 İletişim: 0358 211 50 50

Adaylarda İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Başvuru Dilekçesi
  • Özgeçmiş
  • Lisans Mezuniyet Belgesi (Onaylı)
  • Avukatlık Ruhsatnamesi (Onaylı)
  • Vesikalık Fotoğraf (1 Adet)
  • Hizmet Belgesi (Onaylı)

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu Kurumlarında Avukat kadrosunda görev yapıyor olmak,

Hakkında devam eden adli – idari soruşması veya kesinleşen cezası bulunmamak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak.

Bu yazımızda Amasya Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.