Bartın ilimizde yer almakta olan Amasra Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Amasra Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kaynakçı ve makam şoförü alımı yapacaktır. Adayların en az 3 sene deneyimlerinin olması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Adaylar ilana 20 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Amasra Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynakçı Alımı

Amasra Belediyesi faaliyet alanında bulunan içme suyu hatlarında çalıştırılmak üzere Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) mesleğinde, en az 3 (üç) yıl deneyimli, en az ilköğretim mezunu, en az B sınıfı ehliyetli, Oksijen ve Elektrik kaynakçılığıyla ilgili en az kalfalık belgesine sahip olmak veya Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) mesleğindeki okul bölümlerinden mezun olmak, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) mesleğinde Daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 1(bir) kişi alınacaktır. Müracaatçılar deneyimlerini belgelendirmek zorundadırlar. 27/04/2018 tarihinde saat 14:30’da Amasra Belediyesi’nde Kura çekimi yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)

Makam Şoförü Alımı

Makam Şoförü mesleğinde, en az 1 (bir) yıl deneyimli, en az ilköğretim mezunu, en az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip, SRC 2 ve Psikoteknik belgeli, seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Makam Şoförü mesleğinde Daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 1(bir) kişi alınacaktır. Müracaatçılar deneyimlerini belgelendirmek zorundadırlar. 27/04/2018 tarihinde saat 14:00’de Amasra Belediyesi’nde Kura çekimi yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Makam Şoförü1

Çalışma Adresi : KUM MAHALLESİ KÜÇÜK LİMAN CAD. NO:2 74300 AMASRA

Bu yazımızda Amasra Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.