Altus, Koç Holding iştiraklerinden bir tanesi olan Arçelik bünyesinde hizmet sunan bir beyaz eşya üreticisidir. Beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletleri gibi birçok ürüne sahiptir. Altus, dayanıklılığı fonksiyonellik ile buluşturarak ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından bir tanesi olan Altus, çıktığı günden bu yana tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Altus bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Altus tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Altus Beyaz Eşya İş İlanları 2023

Altus ülkemizin dört bir yanında 4 bini aşkın satış noktası bulunmaktadır. Her gün yeni ürünler çıkaran, satış ağını günden güne arttıran Altus, ülkemizde beyaz eşya denince akla gelen ilk marka olmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Gerek fabrikalarına, gerekse satış noktalarına ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Altus tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; takım lideri, teknisyen, satış temsilcisi, şoför, yükleme boşaltma elemanı, teknik servis sorumlusu, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, stajyer, servis elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Altus Beyaz Eşya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Altus, çalışan haklarını sonuna kadar koruyan, maaşları yüksek veren bir kurumdur. Bu sebepten dolayı çoğu kişi Altus bünyesinde çalışmak istemektedir. Altus bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları, başvuru şartları gibi detaylara ulaşabilirsiniz. Bunun dışında çeşitli kariyer portalları üzerinde de kurumun ilanları yayınlanmaktadır. Bu yazımızda Altus iş ilanları, insan kaynakları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Altus İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ALTUS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, altus konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan altus duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.