Ankara ilimizde yer almakta olan Altındağ Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Altındağ Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında tecrübeli sıcak demirci ustası alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Altındağ Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların Ankara ilimizde ikamet etmeleri gerekmektedir. İşe alınacak olan personel Pazartesi günü hariç haftanın diğer günleri saat 10:00 ile 19:00 arasında çalışacaktır. İlan kapsamında daimi işçi alımı yapılacaktır.Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Başvurular Altındağ Belediyesi Fen İşleri Kampüsü İçi Akköprü Altındağ / Ankara adresine yapılacaktır.

İrtibat Kurulacak Kişi : Reyhan Çetin

Telefon : 0312 341 96 07

İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir. İşe alınacak olan işçiler Altınköy Açık Hava Müzesi’nde çalıştırılacaklardır.

Bu yazımızda Altındağ Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı yani tecrübeli sıcak demir ustası alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan ilanlara Altındağ Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşmanız mümkündür.


DİĞER ALTINDAĞ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, altındağ belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan altındağ belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.