Aliağa, İzmir ilimize bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. İl topraklarının kuzeyinde, Çandarlı Körfezinin kıyısındadır. Ege denizi kıyılarında sayıları 30’u aşan Aiol kentleri arasında en büyük ve önemlilerini oluşturan 12 kentten 4’ü Aigai, Kyme, Myrna ve Gryneion ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Aliağa Belediyesi bu tarihi ve kültürel yapıyı korumak ve aynı zamanda ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Aliağa Belediyesi çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aliağa Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aliağa Belediyesi İş İlanları 2023

Sınırları içerisinde Petrol Ofisi, Petkim Petrokimya Holding, Tüpraş’a ait İzmir Rafinerisi gibi büyük şirketleri ve sanayi kuruluşlarını barındırmaktadır. Türkiye’deki tek resmi gemi söküm bölgesi Aliağa’da bulunmaktadır. Aliağa Belediyesi ilçenin ekonomisi geliştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Aliağa İlçesine Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

  • Aliağa Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Aliağa Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, şoför, sözleşmeli personel, eski hükümlü işçi, engelli personel, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis gibi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aliağa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aliağa Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Aliağa Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ALİAĞA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aliağa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aliağa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.