Ali Tezel ülkemizde Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak tanınmaktadır. Daha önce SSK Sigorta Müfettişi, Sosyal Sigortalar Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı, İstanbul 1 Nolu Grup Başkanlığı’nda başmüfetiş ve daha sonra da grup başkanı olarak görev almıştır. Daha sonra görevinden istifa ederek gazete ve haber kanallarında SGK uzmanı olarak çalışmaya başlamış ve vatandaşların sorularını kendi köşesi ve internet sitesi vasıtasıyla cevaplamıştır. Son olarak Habertürk gazetesinde ve Bloomberg HT kanalında Ali Tezel’e Soralım isimli programda görev almıştır.  Bir çok vatandaş erken emeklilik yada Sosyal Güvenlik Kurumu’na ilişkin bir çok sorusunu cevaplatmak için Ali Tezel’e nasıl ulaşabilirim, Ali Tezel’e nasıl soru sorabilirim merak ediyor. Bu yazımızda Ali Tezel iletişim adresleri hakkında da bilgiler sunacağız.

ALİ TEZEL’E NASIL SORU SORABİLİRİM?

Ali Tezel yıllardır çalıştığı ve çeşitli makamlarında görev aldığı Sosyal Güvenlik Kurumu’na ilişkin sorularda uzmanlaşmış birisidir. Kendisi ne zaman emekli olabilirim, emekliliğime ne kadar var gibi soruları dakikalar içerisinde net ve doğru bir biçimde cevaplamasıyla nam kazandı.  Ali Tezel’e soru sormak istiyorum diyen vatandaşlar www.alitezel.com resmi internet adreslerinde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilecekleri gibi, yine merak ettiklerinizi www.devlette.com uzmanlarına da Ali Tezel’e ulaşmakla uğraşmadan konu altında yorum bölümünden sorabilirsiniz. Uzman kadromuz merak ettiğiniz soruları kısa süre içerisinde cevaplandıracaklardır.  Ali Tezel’e soru gönderme için aşağıdaki yorum bölümünü kullanın.
DİĞER SGK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sgk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sgk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.