Algida, dünyanın en büyük dondurma markalarından bir tanesidir. 1930 yılında kuruşmuş olan Unilever firmasına aittir. Algida, ülkemizde 1990 yılında giriş yapmış ve ülkemiz pazarına girdiği günden bu yana tercih edilen en büyük dondurma üreticisi olmayı başarmıştır. Magnum, Cornetto, Max, Fruttare, Carte d’Or, Vienetta, Algida Maraş Usulü ürünleri ülkemizde en çok tercih edilen ürünleridir. Algida firması ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Firma bünyesine çeşitli dönemlerde ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Algida tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Algida Dondurma İş İlanları 2022

Türkiye dışında Yunanistan, Macaristan, İtalya, Slovenya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ülkelerinde de Algida faaliyet göstermektedir. Algida ülkemizde yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemizde satılan ürünlerin üretimi yine ülkemiz topraklarında gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Çorlu Fabrikası ve Konya Fabrikası olarak iki fabrika açılmıştır. Algida bu fabrikalarına ve ülkemizdeki diğer dağıtım noktalarında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Algida tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; makine mühendisi, gıda mühendisi, vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, üretim elamanı, şoför, hat operatörü, şoför, iş makineleri operatörü, tekniker, teknisyen, proje takip sorumlusu, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Algida Dondurma İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Algida; Çorlu, Mersin, Konya, İstanbul, Ankara, Kayseri, Kırklareli, Tekirdağ, Lüleburgaz gibi çok sayıda lokasyonda alımlar gerçekleştirmektedir. Algida bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını Unilever bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kurum bünyesinde yayınlanan iş ilanlarını görebilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Sayfaya girdiğinizde başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi diğer müracaat detaylarını da görebilirsiniz. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Bu yazımızda Algida iş ilanları ile işe alım süreci hakkında bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Algida İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ALGİDA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, algida konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan algida duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.