Alarko Holding, İstanbul merkezi bir holding kuruluşudur. Alarko ismi; AL alım ve satım AR araştırma ve geliştirme ile KO komple tesisler kurma anlamına gelmektedir. 1954 yılında kurulmuş olan Alarko Holding kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesi haline gelmiştir. Alarko Holding 2022 yılında da bu büyümenin ara vermeksizin sürmesi adına çalışmalarına devam ediyor ve bu kapsamda da bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor. Alarko Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Alarko Holding İş İlanları 2022

1954 yılında kurulmuş olan şirket ilk yıllarda ısıtma, klima, soğutma işleriyle uğraşmış daha sonra holding haline gelmiş ve iş kollarını arttırmıştır. 1997 yılında holding bünyesinde kurulan Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İMKB’de işlem görmeye başlayan ilk GYO şirketidir. 1998 yılında holdingin sanayi grubu dünyanın en büyük iklimlendirme firmalarından Carrier ile eşit oranda ortak olmuştur. Günümüzde şirket taahhüt, enerji, sanayi, turizm, su ürünleri ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca sosyal sorumluluk maksadıyla Alarko Eğitim ve Kültür Vakfı (ALEV) kurulmuştur. Alarko Holding bünyesindeki 7 bin çalışana ek her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.  Ayrıca holding bünyesinde bulunan aşağıdaki şirketlere de alımlar yapılmaktadır.Alarko Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mimar, teknik ressam, bölge sorumlusu, makine mühendisi, bakım ve onarım mühendisi, personel destek elemanı, özel güvenlik görevlisi, şoför, personel memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Alarko Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Alarko Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurumun kariyer olanakları sayfasına ulaşabilirler. Akabinde başvuru şartları, tarihleri gibi bilgileri de görebilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak için ise giriş yapmalı ve akabinde başvurunuzu tamamlamalısınız. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Alarko Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Alarko Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Alarko Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.