Alanya, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya ilimize bağlı olan bir turizm ilçesidir. Alanya, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile oldukça önemli bir şehrimizdir. Alanya Belediyesi, ilçenin gelişimi için tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Alanya Belediyesi bu kapsamda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Alanya Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Alanya Belediyesi İş İlanları 2023

Alanya ülkemizde en çok turist çeken ilçelerimizden bir tanesidir. Nüfusu 300 bini geçmiş olan Alanya ilçesi, yaz aylarında bu nüfusunu 3’e 4’e katlamaktadır. Alanya Belediyesi ile ilçeye daha fazla turist çekmek ve ilçenin gelişimini için çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda da faaliyetlerini devam ettirebilmek için çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Alanya Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Alanya İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Alanya Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Alanya Belediyesi tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bekçi, zabıta, tekniker, ekonomist, avukat, engelli personel, eski hükümlü işçi, çöpçü, temizlik işçisi, şoför, büro personeli, mimar, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Alanya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Alanya Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Alanya Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ALANYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, alanya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan alanya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.