Akyurt, Ankara ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Başkente uzaklığı 32 kilometredir. Akyurt Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyelerinden bir tanesidir. Belediye ilçenin gelişimi için çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Akyurt Belediyesi bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akyurt Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Akyurt Belediyesi İş İlanları 2023

Akyurt ilçesinde faaliyet gösteren 390 civarındaki sanayi kuruluşu ile yaklaşık 30 bin kişi istihdam edilmektedir. İlçe sınırları içerisinde Gazi Üniversitesi Akyurt yerleşkesi de bulunmaktadır. Akyurt Belediyesi ilçeyi ekonomik olarak iyi bir noktaya getirebilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Belediye bu çalışmalar kapsamında ihtiyaçları sebebi ile de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akyurt Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Akyurt İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Akyurt Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sürekli işçi, avukat, sözleşmeli personel, mühendis, mimar, engeli personel, eski hükümlü işçi, şoför, özel güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, beden işçisi, büro işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akyurt Belediyesi İş  Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akyurt Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Akyurt Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKYURT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akyurt konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akyurt duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.