Aksigorta, 1960 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük sigorta firmalarından bir tanesidir. Sabancı Holding şirketlerinden bir tanesi olan Aksigorta’nın yüzde 36 hissesi de Ageas Insurance International N.V. şirketinindir. Aksigorta; seyahat sigortası, zorunlu deprem sigortası, sağlık sigortası, trafik sigortası, kasko, ev eşya sigortası gibi sigortacılık alanında bulunan tüm ürünleri size sunmaktadır. Alanında lider firma olan Aksigorta, bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aksigorta tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aksigorta İş İlanları 2023

Sigorta denince aklımıza gelen ilk firmalardan bir tanesi kuşkusuz Aksigorta’dır. Aksigorta bu noktaya gelebilmek adına kurulmuş olduğu günden bu güne yoğun bir gayret içerisinde olmuştur. Günümüzde 650’yi aşkın çalışan, 3 bini aşkın bağımsız sigorta acentesi, 10 bölge müdürlüğü, 800’e yakın Akbank şubesi, 69 broker ve 6 bini aşkın anlaşmalı kurum ile faaliyetlerini sürdürmektedirler. Dev bir aile olan Aksigorta bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Aksigorta tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış yöneticisi, iş analisti, muhasebeci, engelli personel, sigorta teknik operasyon uzmanı, broker kanalı satış uzmanı, ücretlendirme bordro ve bütçe yöneticisi, müşteri hizmetleri danışmanı, çağrı merkezi satış temsilcisi, sigorta danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Aksigorta İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aksigorta iş başvuruları kariyer ve Linkedin gibi çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu başvuru sayfalarına ve Aksigorta’da çalışmak hakkında daha detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Aksigorta iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aksigorta İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AKSİGORTA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aksigorta konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aksigorta duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.