Akşehir, Konya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçe yüz ölçümü 1442 km² ‘dir. Denizden yüksekliği 1050 metredir. Akşehir Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akşehir Belediyesi tarafından yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Akşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Akşehir ilçesinin nüfusu 95 bini aşmış durumdadır. İlçenin nüfusu tarihi boyunca düzenli bir şekilde artmıştır. Akşehir Belediyesi artan bu nüfusun bütün belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye çeşitli zamanlarda da bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Akşehir Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Akşehir İlçesine Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Akşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, itfaiye eri, inşaat mühendisi, sözleşmeli memur, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, şoför, sosyolog, şehir plancısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Akşehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKŞEHİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akşehir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akşehir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.