Aksaray Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Aksaray, 1989 yılında Niğde’den ayrılarak il statüsü kazanmıştır. Aksaray İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan 2023 rakamları ile nüfusu 400 bini geçen bir ilimizdir. TÜİK verilerine göre 7 ilçe, 39 belediye ve 151 köyden oluşmaktadır. Kurulduğu günden bu yana şehrin çehresini değiştirmek için önemli adımlar atan Aksaray Belediyesi, bu çalışmalarına 2023 yılında da tüm hızıyla devam edeceğini ve şehrin çehresini değiştirmek adına, şehre modernize bir kimlik kazandırmak adına yeni projelere girişileceğini belirtti. Aksaray Belediyesi bu bağlamda ve belediyecilik faaliyetlerine hız kesmeden devam edebilmek adına 2023 yılında çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini de açıkladı. Aksaray Belediyesi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Aksaray Belediyesi şehirde son yıllarda yükselmekte olan işsizlik oranlarını düşürmek için harekete geçti. Bu kapsamda İŞKUR ile çeşitli projelere girişildi. Bunlardan bir tanesi de belediye bünyesinde yer alan eleman açığını kapatmak adına yapılacak olan çok sayıda personel alımı oluşturuyor. Aksaray Belediyesi iş ilanlarında, vasıflı, vasıfsız, bay, bayan, kadrolu, sözleşmeli, geçici, daimi, ilköğretim mezunu, üniversite mezunu gibi çeşitli statüde yer alan kişilerin başvuru yapabileceği kadrolar bulunmaktadır. Aksaray Belediyesi sadece merkez ilçesinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de çok sayıda memur alımı gerçekleştirecektir.  • Ağaçören
  • Eskil
  • Gülağaç
  • Güzelyurt
  • Ortaköy
  • Sarıyahşi

Aksaray Belediyesi iş ilanları içerisinde mühendis, itfaiyeci, ilaçlama personeli, temizlik görevlisi, mimar, zabıta memuru, güvenlik işçisi gibi çok sayıda meslek yer almaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son dönemde Aksaray ilinde verilmiş güncel kamu iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Aksaray Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Aksaray İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Aksaray Belediyesi İş Başvurusu

Aksaray Belediyesi tarafından İŞKUR ile ortaklaşa olarak yapılacak olan personel alımı ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak ilanlar yayınlandığı anda iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi tüm ilan bilgileri www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları takip edebilmek ve anında iş başvurusu yapabilmek için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Fakat bu iş ilanlarının yayınlanmasını beklemek istemiyorsanız, özgeçmişiniz ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak buraya yapacağınız iş başvurularının çok olmasından dolayı, bazen personel alımı yoktur denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek ve zamanınızı boşa harcamamak için ilanların sitemiz üzerinde yayınlanmasını beklemenizi ve daha sonra yine anlattığımız üzere iş başvurusu yapmanızı öneririz. Aksaray Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun yada şikayetlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKSARAY İŞ İLANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aksaray iş ilanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aksaray iş ilanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.