Akhisar, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer almakta olan Manisa ilimize bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. Manisa’nın il merkezi haricinde nüfusu en yoğun olan ilçelerinden birisidir. 2023 yılı itibariyle nüfusu 170 bini aşmış durumdadır. Akhisar Belediyesi bu nüfus yoğunluğunun belediyesel olarak ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yoğun mesai harcamaktadır. Akhisar Belediyesi bu kapsamda çeşitli dönemlerde, ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Akhisar Belediyesi İş İlanları 2023

Akhisar ilçesinin ekonomisi tarım ve sanayiye dayanmaktadır. Ülkemizin en büyük zeytin ve zeytinyağı üreticisi konumundadır. Ayrıca Akhisar Organize Sanayi Bölgesi de sadece ilçeye değil, çevre ilçe ve illere de istihdam yaratmaktadır. Akhisar Belediyesi bu ekonomik çeşitliliği arttırmak ve ilçedeki işsiz sayısını en aza indirmek adına çalışmalar yapmaktadır. Akhisar Belediyesi bu çalışmaların aralıksız sürmesi için de ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Akhisar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Akhisar Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şehir plancısı, harita mühendisi,, elektrik mühendisi, elektrik teknikeri, makine teknikeri, ziraat teknikeri, zabıta, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, büro işçisi, temizlik görevlisi, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akhisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akhisar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Akhisar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKHİSAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akhisar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akhisar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.