Akfen İnşaat, ülkemizdeki en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir. Akfen Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir ve holdingin en önemli şirketi konumundadır. İlk olarak endüstriyel tesislerin fizibilite ve mühendislik hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerine başlayan şirket, günümüzde endüstriyel tesislerin imalatı, kuruluşu ve montajı hizmetlerinde de faaliyet gösterir hale gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana oldukça önemli projeleri faaliyete geçiren firmanın tamamladığı inşaat projelerinin tutarı 2 milyar doları aşmaktadır. Akfen İnşaat bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir ve firma bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akfen İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Akfen İnşaat İş İlanları 2022

Akfen İnşaat günümüze kadar; üstyapı, altyapı, çevre koruma ve komple havaalanı inşaatlarının yapımı dahil sayısız projeyi hayata geçirmeyi başarmıştır. Akfen İnşaat gerçekleştirdiği projeler ile ülkemiz ekonomisin itici gücü olmayı başarmıştır. Aşağıda bu projelerden bazılarına yer verilmiştir. Kurum faaliyetlerine ara vermeden devam edebilmek adına bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Akfen İnşaat sadece ülkemizde değil; Katar, Kıbrıs gibi çok sayıda ülkede de büyük projeleri başarı ile yürütmektedir. Akfen İnşaat bünyesinde yurt içi ve yurt dışı yayınlanmış olan iş ilanları içinde; teknik müdür, genel başvuru, stajyer, engelli personel, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri, mimar, elektrik mühendisi, iş güvenliği uzmanı, forklift operatörü, kalite müdürü, avukat, topoğraf, şantiye şefi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bunlara nasıl iş başvurusu yapılıyor?

Akfen İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akfen İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen bireyler başvurularını Akfen Holding bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile basit bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak başvurunuz sadece kurum bünyesinde açık iş pozisyonu oluştuğunda değerlendirilir. Açık iş pozisyonu oluşmadan CV’niz kurumun insan kaynakları departmanınca saklanır. Bu yazımızda Akfen İnşaat iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Akfen İnşaat iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER AKFEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akfen konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akfen duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.