Akfen Holding, Hamdi Akın tarafından 1976 yılında kurulmuş olan ve daha sonra 1999 yılında holding statüsüne kavuşan, altyapı yatırımlarına odaklanmış olan bir holding şirketidir. Havalimanı yönetimi ve operasyonları, inşaat, deniz limanı işletmeciliği, deniz ulaşımı, su dağıtım ve atık su hizmetleri, enerji ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Akfen Holding bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Holding bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Akfen Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Akfen Holding İş İlanları 2020

Akfen Holding kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bünyesinde 25 bini aşkın personel bulunmaktadır. Akfen Holding bu personellere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bunun dışında bünyesinde bulunan aşağıda verdiğimiz şirketlere de alımlar yapılmaktadır.  • TAV Havalimanları İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • TAV Yatırım
  • MIP
  • İDO İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Akfen Su
  • PSA Akfen Liman İşletmeciliği ve Yönetim Danışmanlığı

Akfen Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muhasebe uzmanı, finans uzman yardımcısı, SAP destek uzmanı, makine teknisyeni, tekniker, mühendis, temizlik işçisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akfen Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akfen Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Akfen Holding gibi ülkemizin en büyük kuruluşlarından birisinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Akfen Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Akfen Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AKFEN HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akfen holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akfen holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.