Akfen Holding, temelleri 1976 yılında atılmış olan ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesidir. Havalimanı yönetimi ve operasyonları, inşaat, deniz limanı işletmeciliği, deniz ulaşımı, su dağıtım ve atık su hizmetleri, enerji ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Akfen Holding’in Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., PSA International, Souter Investment LLP, Kardan N.V. ve Accor SA gibi sektöründe ileri gelen küresel firmalarla ortaklıkları bulunmaktadır. Ülkemizde çok sayıda altyapı projesine yatırım yapan holding, bu yatırımlarına ara vermeksizin devam etmektedir. Bünyesinde 7 binden fazla kişiyi istihdam eden kurum bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akfen Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Akfen Holding İş İlanları 2023

Akfen Holding faaliyet gösterdiği tüm alanlarda değer yaratma misyonu içerisinde hareket etmiş ve yüksek büyüme potansiyeli gördüğü alanlara uzun vadeli yatırımlar yapmıştır. Bu şekilde e ülkemizin kalkınmasında etkili olmayı başarmıştır. 2010 yılından bu yana halka açık bir şirket konumundadır. Aşağıda Akfen Holding’in ortağı olduğu yani yatırım gerçekleştirdiği projeleri görebilirsiniz. Holding tüm bu projelere ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Akfen Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bütçe raporlama ve risk yönetimi kıdemli uzmanı, iç deneyim uzmanı, hemşire, makine mühendisi, inşaat mühendisi, özel güvenlik görevlisi, insan kaynakları uzmanı, stajyer, engelli personel, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Akfen Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akfen Holding, bünyesine yapacağı alımlar için kendi insan kaynakları departmanını ve web adresini kullanmaktadır. Aşağıda yer verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına girerek özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Bunun ardından kurumda açık iş pozisyonu oluştuğunda başvurunuz detaylı olarak incelenecektir. İnceleme sonucunda başvurusu olumlu bulunanlar ise iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Sizler de geç kalmadan ülkemizin en büyük holding kuruluşlarının birisinde çalışma imkanı elde etmek için hemen başvuru formunu doldurun. Bu yazımızda Akfen Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Akfen Holding iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER AKFEN HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akfen holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akfen holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.