Akdeniz Üniversitesi, 1982 yılında Antalya ilimizde kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Ülkemizdeki en köklü yüksek öğrenim kurumlarından bir tanesidir. Dönemin başbakanı Turgut Özal ve Cumhurbaşkanı Kenan Evren tarafından kurulmuştur. Akdeniz Üniversitesi çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akdeniz Üniversitesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Akdeniz Üniversitesi İş İlanları 2023

Türkiye’nin en saygın eğitim kurumlarından biri olan Akdeniz Üniversitesi, çok sayıda sporcu, kaymakam, doktor ve vali çıkarmıştır. Kamu personeli seçme sınavı (KPSS) kapsamında elde ettiği başarı Türkiye ortalamasının üstünde olup Türkiye’nin en iyi 7. devlet üniversitesidir. Akdeniz Üniversitesi çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akdeniz Üniversitesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Antalya İlimize Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Akdeniz Üniversitesi 245 Sağlık Personeli Alımı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Üniversitesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Üniversitesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Akdeniz Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; diyetisyen, avukat, hemşire, şoför, eczacı, özel güvenlik görevlisi, tıbbi sekreter, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akdeniz Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akdeniz Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten Akdeniz Üniversitesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Akdeniz Üniversitesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akdeniz üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akdeniz üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.