Akdeniz, Mersin ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Mersin Limanı, Mersin Serbest Bölgesi, Şehirler Arası Terminali, Türkiye’nin en büyük gökdelenlerinden olan 52 katlı Mertim Kulesi ve Atatürk Parkı burada bulunmaktadır. Son derece kozmopolit bir demografik yapıya sahiptir. Yoğun bir gayrimüslim nüfusa ev sahipliği yapar. Çok sayıda kilise ve katedral bulunur. Akdeniz Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Akdeniz Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Akdeniz Belediyesi İş İlanları 2023

İlçenin nüfusu 280 bini aşmış durumdadır. İlçe ticari açıdan ülkemizdeki en büyük beş ilçe arasında yer almaktadır. Mersin’in en iyi semti olarak gösterilen Çamlıbel de bu ilçede yer almaktadır. Tüm bu açılardan ülkemizin en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz Belediyesi çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Akdeniz Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Akdeniz İlçesine Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Akdeniz Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Akdeniz Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Akdeniz Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine mühendisi, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik teknikeri, beden işçisi, temizlik işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, çöpçü, zabıta, itfaiye memuru, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Akdeniz Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akdeniz Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Akdeniz Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AKDENİZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akdeniz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akdeniz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.