Şanlıurfa ilimizde yer almakta olan Akçakele Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Akçakale Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında çevre eğiticisi alımı gerçekleştirilecektir. İlan kapsamında 5 personel alınacak olup, adaylar ilana 13 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Akçakale Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  • Milli Eğitim Bakanlığı Aile ve tüketici bilimleri katı atıklar kurs bitirme belgesine sahip olmak.
  • Milli Eğitim Bakanlığı 2017 Aile ve tüketici bilimleri atık sular kurs bitirme belgesine sahip olmak.
  • Milli Eğitim Bakanlığı 2017 aile ve tüketici bilimleri atık yağlar kurs bitirme belgesine sahip
  • Kura çekiminden sonra belirlenen adaylar arasında sözlü sınav yapılarak başarılı olmak.
  • Çevre ve arazi gibi alanlarda çalışmaya engel( Alerji, Astım, bronşit, koah) hastalıklarının bulunmadığını belgelemek.
  • Resmi kurumda en az bir yıl sigortalı olarak çalıştığını belgelemek.

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Kura çekimi 27.04.2018 Cuma günü saat 14:00 da Akçakale Belediyesi konferans salonunda yapılacak

 

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çevre Eğiticisi

Çalışma Adresi : FATİH SULTAN MEHMET MAH.ABDULLAH GÜL BULVARI NO:65 AKÇAKALE / ŞANLIURFA 63200 AKÇAKALE

Bu yazımızda Akçakale Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan bütün ilanlara Akçakale Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.