Aisin Seiki, dünya üzerinde 100 bini aşkın çalışanı bulunan ve 21 ülkede 192 adet üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece otomotiv yan sektöründe değil aynı zamanda ev tekstil ürünleri, enerji sistemi ile ilgili ürünlerde de adını duyurmuştur. Ülkemizde İstanbul ilimizde Tuzla ilçesinde faaliyet göstermektedir. Aisin Otomotiv Parçaları San. Ve Tic. A.Ş. otomotiv parçaları ve sistemleri ile ilgili konularda en büyük tedarikçi olma maksadıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Aisin Otomotiv tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aisin Otomotiv İş İlanları 2023

Aisin Otomotiv, Tuzla ilçesinde 27 bin metrekarelik alan üzerinde faaliyet göstermekte olan tesisi içinde Metal Fabrikası, Plastik Fabrikası ve Montaj Fabrikası olmak üzere 3 binası bulunmaktadır. Aisin Otomotiv büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Aisin Otomotiv tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; boyahane elemanı, mekanik iyileştirme operatörü, metal saç kalıp bakımcısı, elektrik bakım teknisyeni, üretim mühendisi, tasarım mühendisi, üretim planlama mühendisi, Japonca tercüman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aisin Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aisin Otomotiv bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfada açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve başvuru şartları detaylı olarak yer almaktadır. Yapmış olduğumuz iş başvurusundan sonra başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kurumun insan kaynakları sizleri iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Aisin Otomotiv bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Aisin Otomotiv iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aisin Otomotiv İş Başvurusu Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AİSİN OTOMOTİV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aisin otomotiv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aisin otomotiv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.