Aile Bakanı Ayşenur İslam,  bir süredir çalışmalarını sürdürdükleri Aile Sosyal Destek Programı yani ASDEP’in 4 pilot ilde hayata geçirildiği müjdesini verdi. ASDEP uygulamasına göre her vatandaş bundan yararlanabilecek ve 500 aileye bir aile danışmanı düşecek.  Bu uygulama için ise sosyal hizmet uzmanı alımı yapılacak. Rakamın şu an için 7 bin olduğu konuşuluyor. Başvuru şartları, başvuru tarihi ve başvuru formu için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI 7 BİN SOSYAL HİZMET UZMANI ALIMI

ASDEP uygulaması kapsamında yapılacak olan 7 bin sosyal güvenlik danışmanı alımı yapılacak. Alımlar sınav ve mülakat usulü iki aşama şeklinde gerçekleşecek.  ASDEP sistemi sayesinde aile içi sorunlar daha da büyümeden müdahale edilebilmek şansı doğacak. Şu an için 4 pilot ilde uzmanlar muhtar, sağlık ocağı, cami gibi bir çok kurumla iç içe çalışarak gelişmeleri sürdürmekteler.  Şu an için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında net bir bilgi sunulmadı. Gelişmeler yaşandıkça bunları www.devlette.com adresinde ilk olarak haberdar olabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.Güncelleme : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan sosyal hizmet uzmanı alımı detayları nihayet belli olmaya başladı. Son haberlere BURADAN ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bakanlık tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yeni iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.