Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 2011’de kurulan ilk olarak 61. Türkiye Cumhuriyeti Hükumeti’nde yer almış bakanlıktır. Önceki hükümetlerde bulunan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nun yerine kurulmuştur. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bütüncül sosyal politikalar üretir, uygular ve izler. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2023 yılında çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve elaman alımı yapacağını belirtmiştir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş İlanları 2023

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı her sene personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Aşağı Bakanlık tarafından yayınlanan en son iş ilanları bulunmaktadır. 1. Sürekli – Daimi 1000 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 2. 1000 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 3. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 80 Avukat Alımı İçin TIKLAYIN
 4. Aile ve Sosyal Politikalar  Bakanlığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 5. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Avukat Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 6. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 52 Danışma Yönlendirme Personeli Alımı İçin TIKLAYIN
 7. ASDEP Projesi Kapsamında 1500 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 8. ASDEP 1500 Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 9. Aile Danışmanı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 10. Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı İçin TIKLAYIN
 11. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 12. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 5 Bin Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 13. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çok Sayıda Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Ayrıca Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü İş İlanları İçin TIKLAYIN

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  tarafından yayınlanmış en son iş ilanları yukarıda vermiş olduğumuz gibidir. Yeni iş ilanları yayınlandıkça liste güncellenecektir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. İş ilanları yayınlanır yayınlanmaz iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi ilan detaylarını siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için ise tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmek. İlanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yine paylaşmış olduğumuz ilan üzerinde detaylı olarak vermekteyiz. Harici olarak İnternet üzerinden doldurabileceğiniz bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerini itimat etmeyiniz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aile ve sosyal politikalar bakanlığı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aile ve sosyal politikalar bakanlığı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.