Nike, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan dünyanın en büyük spor ayakkabı, spor giysi ve spor aksesuar tasarımcısı ve pazarlayıcısıdır. Nike ürünleri her sene milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve bu ürünler dünyanın her yerinde satılmaktadır. Nike bölgesel satışları ve ekonomik sebeplerden dolayı Türkiye’de bir fabrika kurma kararı almıştır. Ağrı ilimizde kurulacak olan Nike Ağrı Fabrikası ile Afrika’ya ihracat gerçekleştirilmesi planlanıyor. Fabrikanın bir özelliği ise bölgede çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması. Ağrı Nike Fabrikası bünyesine 50 bin işçi alımı, personel alımı ve eleman alımı gerçekleştirilecek. Ağrı Nike Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ağrı Nike Fabrikası İş İlanları 2023

Dev marka, kuracak olduğu fabrika ile Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’ya ihracat gerçekleştirecek. Fabrikanın kurulumunda Nike’ın Türkiye’deki üreticisi olan Yeşim Tekstil de ortak olacak. 50 bin metrekare alana kurulacak olan fabrika 2023 yılı bitmeden çalışır vaziyette, üretim yapmaya hazır hale getirilecek. Fabrika bünyesine ise 5 bini aşkın işçi alımı, personel alımı ve eleman alımı gerçekleştirilecek.Ağrı İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Nike Ağrı Fabrikası tarafından yayınlanması planlanan iş ilanları içinde; departman yöneticisi, iş makineleri operatörü, özel güvenlik görevlisi, beyaz yaka, mavi yaka, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, vasıfsız fabrika işçisi, üretim elemanı, temizlik personeli, depo elemanı, kalite müdürü, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Ağrı Nike Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ağrı Nike Fabrikası ülkemizdeki istihdam sayısının artması ve prestij açısından oldukça önemli bir projedir. Ağrı Nike Fabrikasında çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını doğrudan fabrika bünyesine gerçekleştirebilecekleri gibi kariyer gibi çeşitli kariyer portalları üzerinden de gerçekleştirebilirler. Beyaz yaka iş ilanları online olarak, mavi yaka iş ilanları ise bireysel olarak yapılabilmektedir. Bu yazımızda Nike Ağrı Fabrikası iş ilanları, işe alım süreci, iş başvuru formu ve insan kaynakları sayfası hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER FABRİKA İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, fabrika iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan fabrika iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.