Adıyaman Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştirecek Mi?

Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin en önemli illerinden birisidir. 2021 yılı rakamları ile nüfusu 600 bini aşmış durumdadır. Adıyaman Belediyesi tarafından yapılmış olan açıklama nezdinde, 2021 yılı içerisinde belediye bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Adıyaman Belediyesi iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çeşitli kadro ve pozisyonlarda sayısız eleman açığı olduğu ve belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan devam edebilmesi için yakın zamanda bu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Adıyaman Belediyesi şehrin çehresini değiştirmek, modern bir kimliğe büründürmek için son hızıyla faaliyetlerine, yatırımlarına devam etmektedir. Belediye bütçesi daha önceki yıllara göre önemli oranda artış görmüş durumdadır. Tüm bu yeniliklerin ardından yeni kadro ve pozisyonlar için de eleman açığı doğmuş durumdadır. Ayrıca, sadece Adıyaman merkezde değil, aşağıda saymış olduğumuz ilçeler ve taşra bölgeleri için de ciddi alımlar söz konusu olacaktır.  • Besni
  • Çelikhan
  • Gerger
  • Gölbaşı
  • Kahta
  • Samsat
  • Sincik
  • Tut

Terör olaylarında yaşanan artış ve çeşitli sebeplerden dolayı son yıllarda işsizlik rakamlarında hızlı bir yükseliş gözlemlenmektedir. Bu konudan en çok yara alan illerinden başında da Adıyaman gelmektedir. Adıyaman Belediyesi bu işsizlik rakamlarının bir nebze olsun düşmesi ve belediye faaliyetleri açısından, eleman alımı ve memur alımı için 2020 yılında ciddi bir kaynak ayırmış durumdadır. Bunun neticesinde de çok sayıda personelin istihdam edilmesi hedeflenmektedir. Adıyaman Belediyesi zabıta, itfaiye memuru, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, engelli memur alımı, şoför, mühendis, mimar, sekreter gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlarını gerçekleştirecek. İlanlara başvuracak olan adaylar için sevindirici olan bir diğer kısmı da bu ilanların çoğunda KPSS şartı aranmıyor olması. Adıyaman Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır, detayları ile aşağıda anlattık. Bunun dışında Adıyaman ili ve ilçelerinde yakın zamanda verilmiş olan güncel iş ilanları da yazımızın devamında yer almaktadır.

Adıyaman Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Adıyaman İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Adıyaman Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Adıyaman Belediyesi tarafından yapılması öngörülen çok sayıda personel alımı için iş ilanları henüz yayınlanmadı. İlanların yakın bir tarihte yayınlanması beklenmektedir. Bu ilanları takip edebilmek için ise tek yapmanız gereken sosyal ağlardan www.devlette.com adresimizi takip etmeniz olacaktır. İlanlar yayınlandığı an ilk olarak iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden Adıyaman Belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek yapacak olduğunuz iş başvurusu kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı iş ilanlarının yayınlanmasını bekledikten sonra iş başvurusu yapmanız daha doğru bir tercih olacaktır. Adıyaman Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından dile getirebileceğiniz gibi aşağıda bulunan iletişim adreslerinden de sorularınızı yöneltebilirsiniz.


DİĞER ADIYAMAN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, adıyaman belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan adıyaman belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.