Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden bir tanesidir. Adını kurucusu Adolf Dassler’den almıştır. 1920’de Almanya’da kurulmuş olan şirket, yıllar içinde büyümesine ara vermeksizin devam etmiş ve günümüzde dünyanın en büyük ve en çok bilinen markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Adidas çalışmaları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Adidas Türkiye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Adidas İş İlanları 2023

Adidas büyüme hedefleri doğrultusunda Reebok’ı satın almıştır. Ayrıca NBA ile de resmi forma ve aksesuar üretimi için anlaşmalar gerçekleştirmiştir. Adidas çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Adidas tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, merchandising specialist, satış elemanı, satış görevlisi, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Adidas İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Adidas işe alacak olduğu elemanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamış olduğu iş ilanları ile seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurum bünyesinde yayınlanan açık iş pozisyonları görülebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapılabilir. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Adidas iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Adidas İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.


DİĞER ADİDAS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, adidas konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan adidas duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.