Adese, İttifak Holding bünyesinde hizmet vermekte olan perakende marketler zinciridir. 1991 senesinde kurulmuş olan Adese, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde çok sayıda ilimizde çok sayıda mağaza sahip hale gelmiştir. Adese Market, büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açacağını ve mevcut şubeleri ile bu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Adese Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Adese Market İş İlanları 2023

Adese Market; Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin gibi illerimizde şubelere sahiptir. Bu illerimizde 150’nin üzerinde şubesi bulunmaktadır. Adese Market bünyesinde ayrıca 2500’den fazla çalışan istihdam edilmektedir. Adese Market bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Adese Alışveriş Merkezleri tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; market elemanı, insan kaynakları uzmanı, kasap, kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Adese Alışveriş Merkezleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Adese bünyesinde çalışma imkanı yakalamak isteyenler, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Adese gibi ülkemizin en büyük market zincirlerinden birisinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Adese iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Adese İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ADESE MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, adese market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan adese market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.