T.C. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2014-2015 yılı bahar döneminde yüksek lisans ve doktora öğrenci adaylarının başvurularını kabul edecek. T.C. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Lisansüstü Programlara Kayıt Başvuruları 16 Ocak 2015 tarihine kadar yapılacaktır. Üniversitenin sitesinden yapılan duyuruda hangi bölümlerde ve hangi puan türlerinden alım yapılacağı belirtildi. İşte detaylar ..

T.C. ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA BAŞVURUSU

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2014-2015 bahar yarı yılı döneminde Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsüne yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.Başvuru Tarihleri : 15 Aralık 2014 – 16 Ocak 2015 tarihleri arasında

Değerlendirme Tarihi : 21 Ocak 2015 Çarşamba

Değerlendirme Saati : 09.00’da başlayacak

Değerlendirme Yeri : Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yeşiloba Yerleşkesi

Yeşiloba Mh. Öğretmenler Blv. 46278 Sk. No:3 Seyhan / ADANA)

İlgili Anabilim Dalı Başkanlığı

Bilgi için telefon : 0 322 455 00 50

Genel açıklama ve başvurularda aranan şartlar için http://fbe.adanabtu.edu.tr internet web adresine başvurulabilir.

ÖNEMLİ NOTLAR

Posta ve kargo ile başvurular kabul edilecektir.
Başvurular,
İnternet üzerinden, başvuru için gerekli bilgilerin girilmesi, http://fbe.adanabtu.edu.tr
Girilen bilgilere esas olan belgelerin Enstitümüze teslim edilmesi şeklinde yapılacaktır.
Başvuruda istenen belgelerin (Diploma, Mezuniyet Belgesi, Lisans Not Çizelgesi gibi) sadece aslı veya resmi bir kurumca “Aslı Gibidir” veya Noter tasdikli kopyası kabul edilecektir.
Yurtdışından mezun olanlardan denklik belgesi istenecektir.

NOT: Yanlış veya eksik beyan ve / ya da evrakla yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca Posta ve kargo ile yapılan eksik evraklı müracaatlarda sorumluluk müracaat eden kişiye ait olacaktır.

 


DİĞER YUKSEK LİSANS ve DOKTORA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yuksek lisans ve doktora konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yuksek lisans ve doktora duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.