Şehir hastaneleri, vatandaşlarımızın tıpkı özel hastanelerde olduğu gibi kaliteli bir hizmet alması fakat özel hastanelerde olduğu gibi ücret ödememesi için yapılan sağlık kurumlarıdır. Birçok ilimizde sağlık reformu kapsamında şehir hastaneleri açılmıştır. Bu hastanelerden bir tanesi de büyükşehirlerimizden bir tanesi olan Adana ilimizde yapılmıştır. Adana ilimizde yapılan şehir hastanesi Yüreğir ilçesinde 318.500 m2 alan üzerinde bulunmaktadır. Adana Şehir Hastanesi faaliyete girdiği günden bu yana gerek Adana ilimizde gerekse çevre illerimizde yaşayan binlerce vatandaşımız tarafından sağlık hizmeti almak amacı ile ziyaret edilmiştir. Adana Şehir Hastanesi ilde sağlık kalitesini kuşkusuz yükseltmiştir. Hastane bunun yanında çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması açısından da önemlidir. Hastane bünyesine ihtiyaçlar kapsamında çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Adana Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Adana Şehir Hastanesi ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. 1300 yatak kapasiteli ana hastane, 150 yatak kapasitesine sahip fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi ile 100 yatak kapasitesine sahip Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesinden oluşmaktadır. Toplam 1550 yatak kapasitesine sahip Adana Şehir Hastanesi, “Dünyanın en büyük sismik izolatörlü hastanesi” unvanına da sahiptir. Hastanesi Rönesans Holding tarafından yap, işlet ve devlet modeli ile yapılmıştır. Faaliyetlerine aralıksız devam eden hastane bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilmektedir. Bunlara ek olarak ise ihtiyaç kapsamında çeşitli dönemlerde çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Adana İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Adana Şehir Hastanesi tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; fizyoterapist, sekreter, biyolog, diyetisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi, hemşire, hasta bakıcı, acil tıp teknisyeni, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul personeli, tıbbi sekreter, tekniker, teknisyen, sağlık çalışanı, hizmetli, aşçı, kepçeci, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki iş başvurusu yapmak için nereye nasıl başvurulur?

Adana Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Adana Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum, iş başvurusu ne zaman ve iş başvurusu nereye yapılıyor diyen vatandaşlarımız başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirler. Hastane ilk açıldığında personel açığı, çevre hastanelerdeki vatandaşlarımızın bu hastaneye tayin edilmesi ile karşılanmıştı. Daha sonraki personel alımları ise İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. İŞKUR üzerinde kurum açık iş pozisyonları yayınlanmaktadır. Akabinde de iş başvuru formu doldurularak başvurular yapılabilir. Harici olarak İnternet üzerinde iş başvurusu bulunmak için bir form bulunmamaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Nerede?

Adana’nın Yüreğir ilçesinde inşa edilen Adana Şehir Hastanesi, Adana çevre Yolu üzerinde Kışla Mahallesi’nde yer alıyor.

Adres: “Kışla Mah, Dr. Mithat Özsan Blv. No:1, 01060 Yüreğir/Adana”

Bu yazımızda Adana Şehir Hastanesi iş başvuruları, iş ilanları, insan kaynakları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ADANA ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, adana şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan adana şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.