Adalar, Prens Adaları, İstanbul Adaları ya da Kızıl Adalar, İstanbul ilimizde Anadolu Yakası’nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde yer almakta olan ve kısaca Adalar olarak takımadadır. Büyüklü küçüklü toplamda 9 adadan ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşmaktadır. Adalar çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Adalar Belediyesi de bu düzeni korumak ve hatta geliştirmek için tüm gücüyle çalışmakta ve çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Adalar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu ve iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Adalar Belediyesi İş İlanları 2023

Aynı zamanda İstanbul ilinin bir ilçesini oluşturan Adaların beşinde (Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası yerleşim vardır. Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası’nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır. Adalar’ın toplam nüfusu 20 bini aşmış durumdadır. Adalar Belediyesi ile Adalar’ın tarihi dokusunu korumak ve geliştirmek için tüm gücüyle çalışmalarına devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Adalar Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Adalar’a Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Adalar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, çöpçü, şehir plancısı, veteriner, engelli personel, eski hükümlü işçi, avukat, güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Adalar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Adalar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Adalar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ADALAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, adalar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan adalar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.