Acun Medya, 2006 senesinde kurulmuş olan, medya sektöründe hizmet veren bir şirkettir.  Şirketin sahibi aynı zamanda şirketin bünyesindeki televizyon programlarının çoğunun da sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı’dır. TV8 ve TV8.5, Acun Medya bünyesinde bulunmaktadır. Acun Medya kurulduğu günden bu yana başarılı projeler ile adından sıkça söz ettirmiş ve günümüzde en çok izlenen ve takip edilen medya kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Özellikle O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Survivor gibi çeşitli programları ülke genelinde en çok izlenen programlardır. Acun Medya kadrosu ise her geçen gün biraz daha büyümektedir. Acun Medya bu kapsamda bünyesine ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Acun Medya tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Acun Medya İş İlanları 2020

Acun Medya kurulmuş olduğu günden bu yana ülkemiz medya sektöründe en başarılı kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Hedefleri doğrultusunda ise çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç duyduğu zamanlarda ise Acun Medya, personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmak için iş ilanı yayınlamaktadır.Acun Medya tarafından şimdiye kadar yayınlanan iş ilanları içinde; ekran yüzü, metin yazarı, editör, finans personeli, ses operatörü, kameraman, montaj operatörü, tercüman, montaj operatörü, satın alma uzmanı, prodüksiyon gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu deneyimli, deneyimsiz, bay ve bayan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki ama Acun Medya iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Acun Medya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Acun Medya grubu tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen bireyler ilanlara doğrudan İnternet üzerinden iş başvurusu yapabilmektedir. Ancak Acun Medya İnternet adresi yenilenme çalışmaları yüzünden bir süredir kapalı durumdadır. Bunun yerine yine Acun Medya bünyesinde bulunan bir adres üzerinden iş başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir ve hangi kadro ve pozisyonlara personel alımı yapıldığını görebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından hangi kadro için başvuru yapacaksanız onu seçmeli ve akabinde sizden istenilen belgeler detaylı ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Bundan sonra da insan kaynakları gibi departmanlar başvurunuzu detaylı olarak incelemeye alacaklardır. Bu yazımızda Acun Medya iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Acun Medya İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ACUN MEDYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, acun medya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan acun medya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.