Acun Medya, Acun Ilıcalı tarafından kurulan medya sektöründe hizmet vermekte olan bir şirkettir. Acun Ilıcalı spor muhabirliği ile girdiği medya sektöründe 2006 yılında kendi şirketini yani Acun Medya’yı kurarak önemli bir adım atmıştır. Acun Medya bünyesinde yer almakta olan TV8, TV8,5 gibi televizyon kanallarında yine birçoğunun sunuculuğunu kendisi yapmaktadır. Acun Medya günümüzde ülkemizin en büyük medya şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bu başarısını sürdürmek isteyen kurum çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Acun Medya tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Acun Medya İş İlanları 2023

Acun Medya’nın sahibi olduğu kanallarda genel olarak yarışma programları yayınlanmaktadır. Acun Medya bunların dışında yurt dışında Survivor Greece gibi çok sayıda programın da yapımcılığını üstlenmiş bir kuruluştur. Ülkemizde medya sektörünün öncülerinden bir tanesi olmayı başarmış olan kurum, izleyicilerine daima eğlenceli, ilham veren ve kaliteli içerikler sunmayı hedef edinmiştir. Acun Medya bünyesinde bulunan binlerce çalışanına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Acun Medya tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, şoför, özel güvenlik görevlisi, stajyer, kameraman, engelli personel, tercüman, İspanyolca tercüman, yayın yönetmeni uzmanı, e-ihracat müdürü, sosyal medya uzmanı, metin yazarı, ekran yüzü, prodüksiyon, satın alma uzmanı, ses operatörü, editör, montaj operatörü, mimar, muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki Acun Medya iş başvurusu nasıl, nereden yapılıyor?

Acun Medya İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Acun Medya gerek Türkiye’de gerekse Dominik gibi ülkelerde alımlar gerçekleştirebiliyor. Kurum bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız ise başvurularını aşağıda verdiğimiz kariyer portalı üzerinden oldukça basit bir şekilde yapabilirler. Vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesine çağrılacaklardır. Bu yazımızda Acun Medya iletişim ekibi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Acun Medya İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ACUN MEDYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, acun medya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan acun medya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.