Acıbadem Holding veya Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., İstanbul merkezli holding kuruluşu. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını eski TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar yapmaktadır. Holdingin temelleri ilk olarak Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nin açılması ile atılmıştır. Diğer şubelerinin açılması ile de zincir bir sağlık grubuna dönüşmüştür. Acıbadem Hastaneleri kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin öncü sağlık kurumlarından bir tanesi haline gelmiştir. Acıbadem Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Acıbadem Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Acıbadem Hastanesi İş İlanları 2023

İlk hastanesini 1991 yılında açmış olan Acıbadem Sağlık Grubu, günümüzde 21 hastane ve 16 tıp merkezinde 3.500’ü aşkın doktor, 4 bini aşkın hemşire,22 bini aşkın çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Acıbadem Hastanesi bu çalışanlarına ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Acıbadem Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; deneyimli endoskopi hemşiresi, şoför, hemşire, hasta hizmetleri yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, biyolog, acil tıp teknisyeni (ATT), ambulans şoförü, psikolog, mühendis, biyomedikal teknikeri, eczacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Acıbadem Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Acıbadem Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ACIBADEM HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, acıbadem hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan acıbadem hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.