Hayatı ve geleceği iyileştirmek için çalışan, Türk ilaç sektörünün tartışmasız lideri Abdi İbrahim, 1912 yılında Eczacı Abdi İbrahim Bey tarafından kurulmuştur. İlk etapta İstanbul ilimizde küçük bir eczanede faaliyetlerine başlayan Abdi İbrahim, zaman içerisinde büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük ilaç firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Vietnam, Özbekistan, Afganistan, Libya, Endonezya, Lübnan gibi ülkelere de ilaç satışı gerçekleştirmektedir. Büyümesini aralıksız olarak sürdüren ve bu başarının devam etmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam eden dünyanın en büyük 100 firmasından bir tanesi olan Abdi İbrahim, ülkemizde 3 bini aşkın kişiyi doğrudan istihdam etmektedir. Firma ihtiyaçları sebebi ile bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Abdi İbrahim tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Abdi İbrahim İş İlanları 2023

Abdi İbrahim İlaç Sanayi A.Ş., çok sayıda konuda ilaç üretimi gerçekleştirmektedir. Sayısız patent almayı başarmış olan firma bu ilaçları 200’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bu ilaçların üretimi ise büyük çoğu ülkemizde gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında Kazakistan ve Cezayir ülkelerinde de üretim tesislerine sahiptir. Abdi İbrahim ülkemizde aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • İstanbul Esenyurt Üretim Kompleksi
  • AbdiBio (Türkiye’nin en büyük biyoteknolojik ilaç üretim tesisidir.)
  • Abdi İbrahim Arge Merkezi
  • Lojistik Merkezi

Abdi İbrahim tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tıbbi tanıtım temsilcisi, uzman, engelli işçi, eski hükümlü personel, tıbbi satış mümessili ( ilaç mümessili ), üretim elemanı, kimyager, reprezant, özel güvenlik görevlisi, proses geliştirme uzmanı, biyolog, muhasebe uzmanı, stajyer, iş sağlığı ve güvenliği teknisyeni, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, granülasyon operatörü, makine bakım teknisyeni, bakım onarım uzmanı, ecza deposu temizlik elemanı, proses kontrol mühendisi, klima teknisyeni, bilgi teknolojileri uzmanı, satış mükemmelliği uzmanı gibi adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki Abdi İbrahim iş başvurusu nereye yapılır?

Abdi İbrahim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Abdi İbrahim, işe alacak olduğu yeni personeller için çeşitli kariyer portallarında iş ilanları yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bu kariyer sayfalarının hangileri olduğu, adayları nasıl bir işe alım sürecinin beklediği gibi bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Abdi İbrahim firmayı yukarılara taşıyacak, alanında uzman adayların başvurularını beklemektedir. Bu yazımızda Abdi İbrahim iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Abdi İbrahim İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ABDİ İBRAHİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, abdi ibrahim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan abdi ibrahim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.