A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile A101, 2008 yılında kurulmuş olan perakende marketler zinciridir. İlk olarak 121 mağazada hizmet vermeye başlamış olan firma, günümüzde 81 ilimizde de mağaza açmayı başarmış ve mağaza sayısını 6500’e çıkarmıştır. Ortaklık yapısı itibariyle firmanın yüzde 79’u Turgut Aydın Holding’e aittir. A101, en uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin en büyük perakende marketler zincirlerinden birisi olan A101 bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir ve firma bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. A101 tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

A101 İş İlanları 2023

A101 her gün yeni şubelere açmaya devam ederek, ülkemizdeki alanında en büyük marka olma hedefini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşmaktadır. A101 şubelerinde açık mavinin bir tonu kullanılmaktadır. Bu da müşterilerini gökyüzü ve deniz huzurunu sağlar. Böylelikle market içerisinde dolaşan müşterilerin daha huzurlu bir şekilde alışveriş yapmaları sağlanır. Ülkemiz genelinde 16 bölge müdürlüğüne sahip olan A101, özellikle çeşitli dönemlerde oldukça güzel indirimler yaparak müşteri sayısını günden güne arttırmaktadır. A101 bünyesine her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaya ise devam etmektedir.A101 tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bölge sorumlusu, müdür yardımcısı, mağaza müdürü, depo personeli, dağıtım elemanı, şoför, engelli personel, kasiyer, reyon sorumlusu, mağaza elemanı, satış elemanı, satın alma personeli, mağaza sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki A101’e iş başvurusu nasıl yapılır, A101’de nasıl işe girilir?

A101 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

A101 iş başvurusu yapmak istiyorum, iş başvurusu için gerekenler nelerdir diyenler oldukça basit bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. A101 bünyesinde iş müracaatı yapmak için ilk yol olarak kurumun insan kaynakları departmanı tarafından yayınlanmış olan iş başvuru formu sayesinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için yazımızın sonunda verdiğimiz online iş başvurusu sayfasına girmeli ve akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak göndermelisiniz.

A101 market bünyesinde online iş başvurusu yapmanın diğer bir yolu ise İŞKUR’dur. A101, İŞKUR üzerinden de güncel olarak ilanlar yayınlamaktadır. Bunun için iskur.gov.tr adresine girmeli ve iş ilanları kısmına girerek işyeri unvanı bölümüne A101 yazarak arama yapmalısınız. Akabinde günden olarak A101 bünyesinde yayınlanmış olan ilanları ve bunlara ait başvuru şartları ile tarihleri gibi bilgileri görebilirsiniz.

A101 Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER A101 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, a101 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan a101 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.