A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. veya kısa bilinen adı ile A101, ülkemizde indirim mağazacılığı alanında hizmet sunmakta olan bir marketler zinciridir. 2008 yılında kurulmuş olan A101, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Hali hazırda bünyesinde 6 bini aşkın mağaza bulunmaktadır ve bu mağazalarına her gün yenileri eklenmektedir. A101 özellikle çeşitli dönemlerde bazı ürünlerine ciddi miktarlarda indirim uygulamaktadır. Genel itibariyle zaten kalabalık olan şubeler, bu günlerde çok daha kalabalık hale gelmektedir. Peki A101 mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? A101 çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri ile hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

A101 Çalışma Saatleri 2023

A101 mağazaları haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 21:30’da kapanmaktadır. A101 mağazalarında öğle arası yani öğle tatili yoktur. Yani mağazalar vermiş olduğumuz saatler arasında kesintisiz olarak açıktır.A101 Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

A101 mağazaları hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Hafta sonları kurumun çalışma saatleri değişmemektedir. Yine yukarıda vermiş olduğumuz saatlerde açıktır.

A101 Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

A101 market; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açık durumdadır. Bunun yanında arefe günlerinde de açıktır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Adana, Malatya, Aydın, Alanya, Amasya, Bursa, Bolu, Batman, Çorum, Çeşme, Çanakkale, Didim, Elazığ, Eryaman, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Halkalı, İskenderun, İzmir, Marmaris, Mersin, Mardin, Silivri, Samsun, Safranbolu, Van, Yalova gibi tüm il ve ilçelerimiz için geçerli olan çalışma saatleridir. Ayrıca A101 yaz ve kış çalışma saatleri aynıdır.

Bu yazımızda A101 çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER A101 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, a101 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan a101 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.