3301 Özel Şart Nedir?

Öğrenci, Seçme ve Yerleştirme Merkezi yani kısaca ÖSYM tarafından açıklanan KPSS kılavuzunda çok sayıda özel koşul ve nitelik kodu yer almaktadır. Bu nitelik kodları ilgili kadroya başvuru yapacak olan adayların sağlaması gereken özel şartları ve kadro hakkında bazı detaylı bilgileri vermektedir. Bu nitelik kodları içinde bulunan 3301 nitelik kodu da anlamı itibariyle en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Peki nedir bu 3301 özel şartı?

3301 Nitelik Kodu Nedir?

ÖSYM kılavuzunda yer almakta olan 3301 nitelik kodu açıklaması “Emlak ve Emlak Yönetimi önlisans programından mezun olmak” Yani bu kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar emlak ve emlak yönetimi önlisans programından mezun olmalıdırlar.Bu yazımızda 3301 nitelik kodu hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KPSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kpss konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kpss duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.