11818, bilinmeyen numara sorgulaması ile bilgi hizmetleri sunan bir firmadır. İster sabit hatlardan, isterseniz de cep telefonundan arama yapabilir ve sabit hat ile cep telefonu sorgulaması yapabilirsiniz. 11818 kurulmuş olduğu günden bu yana milyonlarca sorgulamaya cevap vermiş bir firmadır ve faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir. Türk Telekom bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesi olan 11818 bünyesine ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. 11818 bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

11818 İş İlanları 2023

11818 sadece numara sorgulama hizmeti vermemektedir. Bunun yanında nöbetçi eczanelerin güncel adres ve telefon bilgileri, ülkemizin tüm il ve ilçelerinde çilingir hizmeti veren kurumlar, dünya liglerine ait futbol maç sonuçları ile istatistiki bilgiler yer almaktadır. 11818 müşterilerinin bu sorgularına cevap verebilmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.11818 tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, temizlik personeli, network uzmanı gibi çok sayıda ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

11818 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

11818 bünyesinde çağrı merkezinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalı ve akabinde iş başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Yapacağınız başvuru kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda 11818 iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

11818 iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER 11818 ÇAĞRI MERKEZİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, 11818 çağrı merkezi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan 11818 çağrı merkezi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.