2013 yılında Toroslar EDAŞ hisselerinin tamamı Enerjisa tarafından satın alınmıştır. Toroslar EDAŞ günümüzde yaklaşık 8 milyon kişinin elektrik dağıtım hakkına sahiptir. TEDAŞ tarafından yapılan özelleştirmeler sonucunda İçel, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Kilis, Hatay illerinin elektrik dağıtım hakkına sahip olan Toroslar EDAŞ ülkemizin en büyük enerji şirketlerinden bir tanesidir.

2015 TOROSLAR EDAŞ ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

İnternetin günümüze her geçen gün daha fazla girmesiyle bir çok işimizi uzun kuyruklar beklemektense bilgisayar başında elektronik ortamda gerçekleştirebilmekteyiz. Bu gelişim ve değişimleri en iyi takip eden şirketlerden bir tanesi de Enerjisa’nın %100 hisselerine sahip olduğu Toroslar EDAŞ. Toroslar EDAŞ internet üzerinden elektrik faturası borç sorgulama, fatura görüntüleme, borç ödeme, abone sorgulama gibi bir çok abonelik işlemini yapmanıza olanak sağlıyor. Toroslar EDAŞ tarafından hazırlanmış ve hizmetinize sunulmuş elektrik faturası borç sorgulama aracına aşağıdan da ulaşabilirsiniz.MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN ELEKTRİK FATURASU BORÇ SORGULAMA

Yukarıda vermiş olduğumuz Enerjisa internet sitesi üzerinden elektrik faturası borç sorgulama yapabilmektesiniz. Dilerseniz de müşteri hizmetleri numarası olan “444 4 371” numarasını arayarak faturanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine aynı numara üzerinden elektrik kesintileri ve ödeme kanalları ile ilgili yada merak ettiğiniz herhangi bir konu için bilgi talep edebilmeniz mümkün.  Toroslar Edaş elektrik faturası borç sorgulama aracından sadece İçel, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Kilis, Hatay illeri için fatura borç sorgulama yapılabilmektedir.