KPSS Sınav Ücreti Nereye Yatırılır?

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvuruları devam ediyor. Daha önceki yazımızda KPSS başvurusu nasıl yapılır detaylı olarak anlatmıştık. O yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz. KPSS başvuru tarihlerine ve talep edilen ücretlere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KPSS BAŞVURU SÜRESİ : 9-24 Ağustos 2016 (Ücret ödeme için son gün, 25 Ağustos 2016)KPSS Ön Lisans Düzeyi : 22 Ekim 2016

KPSS Ortaöğretim Düzeyi : 23 Ekim 2016

KPSS SINAV SAATİ VE SÜRESİ : 09.30, 120 dakika (2 saat)

KPSS SINAV ÜCRETİ : 55,00 TL

DHBT TARİHİ, SAATİ VE SINAV ÜCRETİ : 6 Kasım 2016, 09.30, 55,00 TL

KPSS Sınav Ücreti Hangi Bankaya Yatırılır?

KPSS sınav ücreti Ziraat Bankası’nın tüm şubelerinden ve internet bankacılığından, Halk Bankasının tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Akbank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı ( KKTC hariç), Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Denizbank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı ( KKTC hariç) ve tüm PTT iş yerlerinden ( KKTC’den başvuracak adaylar Aspos – Gazi Magusa) yatırılabilmektedir. Ayrıca sınav yerleştirme ücretleri ÖSYM’nin internet sayfası üzerinde yer alan “Ödemeler” alanından kredi kartı veya banka kartı ile de yatırılabilmektedir. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Kredi Kartı İle KPSS Ücretini Ödemek İçin TIKLAYIN


DİĞER KPSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kpss konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kpss duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.