İstanbul, ülkemizin en kalabalık ve sosyo-kültürel anlamda en önemli şehridir. Toplamda 39 ilçesi bulunan İstanbul’un 2018 verileri ile güncel nüfusu 15 milyonu bulmuştur.  Böylesine devasa bir mega kenti yönetmek kuşkusuz oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç duyduğu kadrolar için her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı gerçekleştiriyor. Farklı pozisyonlarda binlerce işçi alımı için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2018

Belediyeler yapmış oldukları personel alımı giderlerini kendi bütçelerinden karşılamaktadırlar. Bu sebepten dolayı personel alımı esnasında herhangi bir yazılı sınava gerek duyulmaz. Ancak çoğu zaman sözlü sınav yapılmaktadır. Neredeyse bir çok departmana ve pozisyona ciddi rakamlarda eleman alımı gerçekleştirilecek. Temizlik işçisinden, zabıtasına, elektrikçisinden, ustasına kadar binlerce personel alımı yapılacak. 2018 yılında yapılacak olan bu işçi alımlarını anlık olarak www.devlette.com adresinde bulabileceksiniz. Aynı zamanda İstanbul’da yer alan diğer büyük şirketlerin, kurum ve kuruluşların da iş ilanlarını bu sayfa altında görebileceksiniz.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Facebook üzerinden İstanbul İline Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Borsa İstanbul İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN
 • İstanbul Kalkınma Ajansı İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN
 • İstanbul Üniversitesi Hemşire ve Sağlık Teknikeri Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • İstanbul Bekçi Alımı İlanına Ulaşmak İçin TIKLAYIN
 • Sitemiz üzerinde İstanbul ili için yayınlanmış ilanlara ulaşmak için TIKLAYIN

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2018

İstanbul ülkemizin en kalabalık kenti olduğundan dolayı haliyle maddi olarak en çok yatırım alan kentlerin de başında geliyor. Gerek Kadir Topbaş tarafından direk belediyeye, gerekse gelir getirmesi amacıyla kurulmuş yan şirketlere her sene on binlerce alım yapılıyor.  Aşağıda bulunan ilçeler için sürekli olarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş Başvuru formuna nasıl ulaşacağınızı yine haberimizin devamında anlattık.

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 4. Avcılar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 5. Bağcılar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 18. Esenyurt Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 19. Eyüpsultan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 20. Fatih Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 24. Kağıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 27. Maltepe Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 28. Pendik Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 38. Üsküdar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 39. Zeytinburnu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş başvuru şartları, başvuru yapılan pozisyona göre değişim göstermektedir. Genellikle son zamanlarda en çok alımı yapılan meslekler ; avukat,mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisidir. Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine İstanbul Belediyesine anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Öncelikle sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Bir kaç basamak sonunda iş başvuru talebiniz sisteme kayıt edilir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.