İşverene çalışan, iş arayana da iş bulmak için çalışmalarına devam eden iş ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Nusret Yazıcı iş arayan vatandaşlara müjdeli haber verdi. Hali hazırda 8.436 personele sahip olan İŞ-Kur bu sayısı 2017 yılı içerisinde yıl sonuna kadar 12 Bine çıkarmayı hedefliyor. Bunun için Maliye Bakanlığından ek kadro açılmasını istedikleri belirtiliyor.  İŞKUR personel alımı başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru formu yazımızın devamında.

İŞKUR PERSONEL ALIMI 2017

Ulusal İstihdam Stratejisi İzleme Ve Değerlendirme Kurulu Toplantısında İŞKUR Genel Müdürü Nusret YAZICI: “5.7 Yerel düzeyde hedef gruplara yönelik hizmetlerin daha aktif ve etkin bir şekilde yerine getirilebilmesi için nitelikli personel alımı yapılacaktır.” tedbir maddesine ilişkin olarak verdiği bilgide, 2013 yılı Haziran ayı itibarıyla 8 bin 436 olan İŞKUR’un personel sayısının 2017 yılı içerisinde 12 bine çıkarılmasını hedeflediklerini; Maliye Bakanlığı ile personel sayısının artırılmasına dair görüşmelere başlandığını, bütçenin ve mali imkanların uygun olduğu en kısa sürede bu personel sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.İŞKUR PERSONEL ALIMI VE BAŞVURU TARİHLERİ 2017

İŞKUR 4 bine yakın personel alımı için Maliye’den ek bütçe istemiş olsa da şu an için İŞKUR personel alımı başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru formu henüz netleşmedi. Gelişmeleri takip edebilmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan www.devlette.com adresini takip edebilirsiniz.

İŞKUR Güncel İş İlanlarını Öğrenmek İçin TIKLAYIN

 

 

 


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.