İNG Bank 1984 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlamış ve 1994 yılında tüm hisselerini Oyak Grubu’na devretmiştir.  İNG Bank adını ise 2008 yılında almıştır. Ülke genelinde 323 şube, 1500 ATM ve 10 binden fazla çalışanı ile müşterilerinin isteklerine anında cevap vermektedir. Ülkemizin en büyük özel bankalarından bir tanesi olma hedefiyle her sene yeni şubeler açan ve bu şubelerine personel alımı yapan İNG Bankası 2015 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda da bir çok pozisyona eleman alımı gerçekleştirecek.

İNG BANKASI PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURUSU FORMU 2015

Ülkemizde iş arayanların tercih ettikleri kurumların başında bankalar gelmektedir. Bunun sebebi maaş miktarları, iyi çalışma olanakları ve primler olarak söylenebilir. Bu finans kurumlarının başında yer alan ve en büyük özel banka olmayı kendisine hedef bilen İNG Bankası 2015 yılında da lise mezunu ve lisans mezunu personel eleman alımı gerçekleştirecek. İNG Bankası güvenlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bilgi mimarı, müfettiş yardımcısı, sekreter, programcı, mobil satış görevlisi, özel bankacılık müşteri temsilcisi gibi pozisyonlara personel alımı gerçekleştirecek. Bu memur alımlarını, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Hatay, Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, Çanakkale, Aydın gibi illerde yapacak. 2015 İng Bankası iş başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz.İNG Bank İş İlanları ve İş Başvurusu İçin TIKLAYIN


2015 İNG BANKASI PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURUSU FORMU için TIKLAYINIZ

Yukarıda bulunan bağlantıya tıklayarak sisteme üye iseniz bilgilerinizi girip iş başvurusu yapabilirsiniz, şayet sisteme üye değilseniz üye olarak işleminizi gerçekleştirebilir ve bir İNG Bankası çalışanı olmaya hak kazanabilirsiniz.

İNG BANKASI İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI

Yetkili Yardımcısı pozisyonu için işe alımlarda adayın en az lisans mezunu, Sekreter alımlarında en az ön lisans mezunu, Destek personeli alımlarında ise en az lise mezunu olması şartlar arasındadır.

Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için ise adayların üniversitelerin dört yıllık ve bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları, çok iyi derecede İngilizce bilmeleri ve Teftiş Kurulu’nda kariyer yapmayı hedeflemeleri gerekmektedir. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın merkezi İstanbul’dadır ancak bu birimde çalışacak personelin yolculuklara ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya hazır olması istenmektedir.

Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için işe alımlar sınav ile gerçekleştirilmekte olup sınavlar Teftiş Kurulu kadrosunda oluşacak ihtiyaçlara göre açılmaktadır. Genel Yetenek Testi ve Yabancı Dil Testi’nden oluşan yazılı sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Sınav ve mülakat aşamalarını başarıyla geçen adaylar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görev yapmak üzere atanırlar.

Bankamıza katılmak için 18 yaşını bitirmiş, 56 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir.

İNG Bankası eleman alım ilanlarını kendi insan departmanı kaynağı vasıtasıyla vermektedir. Bunun için kariyer gibi iş arama sitelerini kullanmamaktadır. Yapacağınız iş başvuruları İNG Bankası insan kaynakları departmanınca detaylı incelemeye tabi tutulur ve başarılı olanlar mülakata çağırılırlar.

 


DİĞER İNG BANKASI PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ing bankası personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ing bankası personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.