Finansbank, 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Geçtiğimiz günlerde ise Katarlı finans kuruluşu olan QNB’ye 2,7 milyar Euro karşılığında satılmıştır. Yatırım bankacılığı alanında uzmanlaşan, ülkemizin en büyük özel finans kuruluşları arasında yer alan Finansbank ilk 10 senesinde Ankara, İzmir ve İstanbul’da toplam 4 şubede hizmet vermiştir. Hali hazırda ise 700’e yakın şube, 3 bini aşkın ATM ve 20 bine yaklaşan personel sayısı ile müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermek için hizmetlerini sürdürmektedir. Özellikle enpara.com’un açılması ile büyümesini katlayan Finansbank 2016 yılı içerisinde büyüme hedefleri doğrultusunda ve yeni almış olduğu yatırımın da etkisiyle çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı, eleman alımı yapacağını açıkladı. 2018 yılı Finansbank personel alımı başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu 2018

Finansbank yaptığı atılımlar ile son yıllarda ülkemizin en büyük özel bankalarından birisi olma yolunda emin adımlarla yükselişine devam etmektedir.  Bu yükselişi gören ve Türkiye ekonomisinin potansiyelini bilen QNB ise rekor bir fiyatla Finansbank’ın çoğunluk hissesini satın almıştır.  Büyüme hedefleri doğrultusunda bir çok yeni şube açmayı hedefleyen Finansbank, servis görevlisi, banko asistanı, güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı, bireysel satış temsilcisi, mühendis, avukat, tele satış görevlisi, müfettiş yardımcısı, pazarlama uzmanı gibi bir çok pozisyonda personel alımı yapacak. Bursa, Erzurum, Antalya, Konya, Isparta, Trabzon gibi sayısız il ve ilçede personel alımı yapacak olan Finansbank, bu personel alımı ilanlarını kendi siteleri üzerinden vermektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda Finansbank güncel iş ilanları ve eleman alımına dair başvuru şartları ile memur alımı yapılacak olan pozisyonları anında görebilirsiniz.2018 FİNANSBANK PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURUSU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

Finansbank, yukarıdaki bağlantı sayesine yapacağınız iş başvurularını insan kaynakları departmanına iletir ve burada detaylı bir incelemeye tabi tutulursunuz. Şayet pozisyon için aranılan başvuru şartlarını karşıladığınız ve uygun olduğunuz kanısına varılırsa iş görüşmesi için mülakata çağırılırsınız. Mülakat aşamasını da başarıyla geçmeniz durumunda ise birer Finansbank çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Finansbank, eleman alımı için diğer bankalar gibi çoğu zaman Finansbank sınavı açmıyor. Bu sebepten memur alımlarında yukarıdaki bağlantıyı kullanarak takip etmeniz gerekiyor.

Son yıllarda ülkemizdeki genç nüfusun yani çalışan kişi sayısının hızla artmasının ve iş olanaklarının bu doğrultuda yükselmemesinin sonucu olarak kendi şartlarımıza uygun iş bulmak bir hayli zorlaşmış durumda. Maaş olanakları ve çalışma şartları iyi olan bankalar ise bu sebeplerden dolayı iş arayanların en çok iş başvurusunda bulunduğu kuruluşlar arasında yer alıyor. Sizlerde bu kuruluşların en büyüklerinden birisi olan Finansbank ailesine yukarıda vermiş olduğumuz Finansbank personel alımı ve iş başvuru formu sayesine kolaylıkla katılabilirsiniz. Diğer banka iş ilanları ve haberleri hakkında bilgi almak için ise aşağıda bulunan devlette.com sosyal ağ adreslerinden bizleri takip edebilirsiniz.


DİĞER BANKA PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, banka personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan banka personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.