Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleriyle 29 Ağustos 1924’te cumhuriyet döneminin ilk özel bankası olarak kurulan İş Bankası, bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankadır.  Ülkemizin değil dünyanın sayılı bankaları arasında yer alan İş Bankası 2015 senesi içinde büyüme hedefleri doğrultusunda ve yeni açılan şubelerinden doğan açıklar sebebiyle güvenlik görevlisi, çağrı merkezi, müfettiş yardımcılığı, memur, asistan, servis görevlisi, yönetici adayı gibi bölümlere bir çok personel alımı gerçekleştirecek.

2015 TÜRKİYE İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI

Bankalar iş arayanların tercih ettikleri kurum ve kuruluşların başında yer arıyor. Bunun en büyük nedeni vermiş oldukları iyi çalışma olanakları ve maaş miktarları. Yine bu finans kuruluşları arasında en büyüklerinden birisi olan İş Bankası 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek. İşe alacağı kişileri başvuracağı bölümlere göre sınavlı yada sınavsız olarak sadece mülakatla seçecek.  İş Bankası işe alım yapacağı pozisyonları Kariyer gibi iş arama kurumlarında değil kendi web adresi üzerinde yer alan insan kaynakları departmanı üzerinden duyurmaktadır.  Aşağıdaki bağlantılar sayesine iş bankası açık pozisyonları görebilir ve sınav tarihlerine, başvuru şartlarına bakabilir ve takip edebilirsiniz.Buraya yapmış olduğunuz başvurular kabul edilip sınava girmeye hak kazanırsanız ve sınavı da başarılı bir şekilde geçerseniz mülakat aşamasıyla karşılaşırsınız. Burada size yönelttikleri soruları sakin, akıcı, ilgi çekici bir biçimde güler bir yüz ifadesiyle cevaplamanız mülakat aşamasını geçmenizde size fayda sağlayacaktır. Önemli bir etken ise stres yapmamanız ve sakinliğinizi korumanız olacaktır.  İş Bankası personel alımı haberlerini takip etmek ve açık pozisyonları ilk sizin öğrenmenizi istiyorsanız sağda yer alan E-Posta bültenimize mail adresinizi bırakarak kayıt olabilirsiniz. Böylelikle sınav başvuru tarihlerini ve İş Bankası 2015 personel alımı duyurularını zaman kaybetmeden öğrenmiş olursunuz.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İş Bankası iş başvurusu yapmadan önce sizden istedikleri başvuru şartlarını öğrenmenizde fayda var.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 16 Ağustos 1984 ve sonrasında doğmuş olmak
  • Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Antalya, Aydın, Bayburt, Burdur, Denizli, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Isparta, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Konya, Muğla, Nevşehir, Niğde, Rize, Şanlıurfa, İzmir, İstanbul, Bursa ve Yozgat illerinde ikamet ediyor olmak .
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak .
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
  • Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
  • Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak

İş Bankası’nı ülkemizin en büyük finans kuruluşlarından bir tanesi yapan etkenlerin başında kuşkusuz çalışanlarını özenle seçmesi yer alıyor.  İnsan kaynakları departmanınca almış olduğu iş başvurusu formlarını özenle eleyerek kendileri için en çok fayda sağlayan, müşteri memnuniyetini daima yukarıda tutacak olan kişileri işe alım sürecinde tercih ediyorlar. İş Bankası yapmış oldukları bu özenli eleme sonucunda ülkenin en büyük bankalarından birisi olarak başarısını taçlandırdı. Siz de bu büyük ailede yer almak için İş Bankası başvuru formu‘nu doldurabilir, İş Bankası personel alımı ve İş Bankası iş ilanları duyurularını devlette.com personel alımları bölümünden kolaylıkla takip edebilirsiniz.


DİĞER İŞ BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iş bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iş bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.