Akbank kuşkusuz ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesi. 2015 büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı yapacak olan Akbank , bu adayları sınava tabi tutarak seçecek.   Asistan, yönetici adayı, banko asistanı, servis görevlisi, güvenlik görevlisi gibi mevkilere personel alımı yaparak yeni açılan şubelerine yerleştirecek.  2015 Akbank personel alımı ve iş başvurusu hakkında detaylara konumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

2015 Akbank Personel Alımı

Bankalar iş arayanların en çok tercih ettiği kurumların başında geliyor. Gerek iş güvenliği gerekse maaş miktarları kuşkusuz buna en büyük etken.  Özel finans kuruluşları arasında en büyüklerinden birisi olan, sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük bankalarından birisi olan Akbank 2015 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açılan bir çok şubesine personel alımı yapacak.  Bu iş ilanlarına Akbank resmi sitesindeki iş ve insan kaynakları bölümünden ulaşabilirsiniz. Akbank personel alımlarını Kariyer gibi başka sitelere ilan vererek değil , kendi web adresi üzerinden insan kaynakları vasıtasıyla alıyor.  Akbank personel alımı başvuru şartlarını yine aynı sayfa üzerinden görebilmeniz mümkün.AKBANK PERSONEL ALIMI ve GÜNCEL İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Buraya yapacağınız başvurular şirketin insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulur ve şayet uygun görülürseniz mülakata çağırılırsınız. Mülakat aşamasını da geçen adaylar birer Akbank çalışanı olmaya hak kazanırlar.  Öncelikle gerek iş başvurusu yaparken gerekse mülakat aşamasında orjinal olmanız kendi kimliğinizi yansıtmanız sizler için hem rahat olmanıza hemde seçilme şansınıza daha büyük kaktı sağlayacağını unutmayınız. Bankaya teslim edeceğiniz özgeçmiş ( CV )’i de buna göre hazırlamanız ve sade tutmanızı öneririz.

Akbank’ı ülkemizin en büyük bankalarından biri yapan ve her sene belirli bir büyüme istikrarını yakalamasına neden olan sebeplerden bir tanesi de çalışanlarını büyük bir titizlikle seçmesi, müşteri memnuniyetine her zaman ön planda tutmasıdır.  İlk olarak pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Akbank zamanla başarısını ülkenin en büyük finans kuruluşlarından birisi olarak taçlandırdı. Kurulduğu tarih olan 1948 yılından bu yana ülkenin en köklü ve istikrarlı bankalarından bir tanesi olmayı başardı. Sizlerde bu büyük ailede yer alabilmek için yukarıda adresi bulunan 2015 Akbank iş başvurusu formu‘nu inceleyerek özenle doldurabilirsiniz.  Akbank iş ilanları ve Akbank personel alımı haberlerine de sayfamız devlette.com personel alımı bölümünden ulaşabilirsiniz.


DİĞER AKBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, akbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan akbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.